Movies
Ratings
362
The MummyRated ★ 2.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 2.5
Voices of a Distant StarRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0