Titles you rated
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 1.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 1.5
PonyoRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 2.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.0