Series
Ratings
29- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Captivated, by YouRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5- Lovely ComplexRated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 1.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Honey Lemon SodaRated ★ 0.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 1.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0