Movies
Ratings
86
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
CubeRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
RedRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 2.0
CrankRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0