Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0