Titles you rated
- Hotel PointRated ★ 3.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 2.0
- Minami's GirlfriendRated ★ 1.5
- 마지막 약속Rated ★ 3.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 0.5
Aka medakaRated ★ 1.5- Freeter, Ie wo Kau SpecialRated ★ 1.5
マラソンRated ★ 1.5- Stand up!!Rated ★ 0.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 0.5- Bad HousewifeRated ★ 3.5
Girl of 0AMRated ★ 0.5- LimitRated ★ 5.0
Water Polo YankeesRated ★ 2.0
Kill la KillRated ★ 5.0
Invincible Lee Pyung KangRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 2.0- 오늘은 안녕Rated ★ 4.5
- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 0.5
TripleRated ★ 1.0