Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.0
MaterialistsRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
Once Upon a Time in the WestRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.5
When This Summer is OverRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0