Titles you rated
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
After EarthRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Red Riding HoodRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0