Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Masterson Of KansasRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.0
La StradaRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
May DecemberRated ★ 3.5
The Exterminating AngelRated ★ 3.5
What Does That Nature Say to YouRated ★ 4.0
8½Rated ★ 4.0
By the StreamRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0