Series
Ratings
87
The Silent SeaRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
LostRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0