Movies
Ratings
271
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
To LiveRated ★ 3.5
Ju DouRated ★ 3.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5- House of the SeasonsRated ★ 1.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 3.0
1917Rated ★ 2.0
AlienoidRated ★ 0.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 1.5
CluelessRated ★ 1.5
The RoundupRated ★ 2.5