Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 5.0
The Thick of ItRated ★ 4.5
The Thick of ItRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 1.0
GoblinRated ★ 3.5
A Korean OdysseyRated ★ 0.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 1.0
Mom's Diary: My Ugly DucklingRated ★ 0.5
VIPRated ★ 2.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Money FlowerRated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 1.5