Titles you rated
Little WomenRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0- HeroRated ★ 1.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
RamsRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0