Movies
Ratings
104
Drive My CarRated ★ 5.0
La Belle ÉpoqueRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
Corpus ChristiRated ★ 4.5
Welcome to the SticksRated ★ 4.0
Paris, 13th DistrictRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
SawRated ★ 0.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
Red EyeRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Sea of Itami JunRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0