Titles you rated
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0- A Good HusbandRated ★ 2.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 1.0
HopeRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
House of Flying DaggersRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
No ReservationsRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 1.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0