Movies
Ratings
252
LoganRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
The LoftRated ★ 3.0
The Irrefutable Truth About DemonsRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0