Series
Ratings
34
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 1.5
Prison Break Season 2Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0