Titles you rated
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
From Me To YouRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
No Longer HeroineRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5