Series
Ratings
52
Love That Makes You CryRated ★ 4.5- 저, 운명의 사람입니다Rated ★ 3.0
The Last CinderellaRated ★ 3.5
The Family GameRated ★ 4.5- Rinko-san wa Shite MitaiRated ★ 3.0
- Iine! Hikaru Genji-kun Season 2Rated ★ 4.0
Iine! Hikaru Genji-kunRated ★ 4.0
I Bought Boyfriend with LoanRated ★ 0.5
A Story to Read When You First Fall in LoveRated ★ 3.5
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 2.5
Atypical Crime Investigator, Hinako TodoRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
Uchi no Musume wa, Kareshi ga Dekinai!!Rated ★ 3.0
Momoiro Anzuiro SakurairoRated ★ 0.5
Ossan's LoveRated ★ 4.0
The Confidence Man JPRated ★ 3.5- ドS刑事Rated ★ 3.5
Kamen Rider Den-ORated ★ 4.5