Movies
Ratings
418- The Hell - Two Kind Of LifeRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
The FallRated ★ 5.0
WickedRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 1.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
FAQRated ★ 5.0