Titles you rated
Robin HoodRated ★ 3.5
Spider ForestRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Die Another DayRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Hangover Part IIIRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Look Who's TalkingRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Emil and the DetectivesRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5