Titles you rated
The ClassicRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Get SmartRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Secret ZooRated ★ 2.0
Dragon Ball Super: BrolyRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 1.5
Dragon Ball Z: Resurrection 'F'Rated ★ 1.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.0
Ted 2Rated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 2.5