Movies
Ratings
119
The KingRated ★ 4.0
Criminal ConspiracyRated ★ 4.5- The Reservoir GameRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
Glory RoadRated ★ 4.0
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5