Titles you rated
Winter SonataRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 0.5
My PrincessRated ★ 0.5
Bridal MaskRated ★ 0.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 2.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.0
Wang's FamilyRated ★ 2.5
My GirlRated ★ 1.5
GhostRated ★ 1.0
The LegendRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 2.0
BigRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 1.5
JumongRated ★ 1.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0