Movies
Ratings
369
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 1.5
Ready Player OneRated ★ 0.5
OkjaRated ★ 1.5
HeadhuntersRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 1.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
SpectralRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5