Titles you rated
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 2.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0