Series
Ratings
195
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
LobbyistRated ★ 4.0- You Stole My HeartRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 3.5
Super Daddy YeolRated ★ 4.0
The King's FaceRated ★ 3.5
Mr. BackRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 4.0
SiriusRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
Shine or Go CrazyRated ★ 3.0
Heaven & EarthRated ★ 4.0