Series
Ratings
391
Slam DunkRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0