Movies
Ratings
120
The ScentRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0