Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.5
Seven Years of NightRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
After YangRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 5.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0