Movies
Ratings
434
No Other ChoiceRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
QueerRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5