Titles you rated
Ichi the KillerRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
Mid90sRated ★ 4.0
Planet TerrorRated ★ 3.5
Red RoomsRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 3.5
BeauRated ★ 4.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
The Skeleton KeyRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.0
CureRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
GretaRated ★ 2.0
MelancholiaRated ★ 3.0
Lords of DogtownRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 2.5
Rosemary's BabyRated ★ 4.0