Series
Ratings
12
Years and YearsRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0