Movies
Ratings
99
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 3.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.0
Mean Girls 2Rated ★ 4.5
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
StardustRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.0
NanaRated ★ 3.5
HoneyRated ★ 3.0
White NightRated ★ 2.5
Let Me InRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
FlubberRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.5