Movies
Ratings
268
Eddie the EagleRated ★ 5.0
RentRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
He Was CoolRated ★ 2.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.5
UnderworldRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 2.5
Just My LuckRated ★ 2.5
Heart is...Rated ★ 3.5
Insadong ScandalRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0