Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 1.5
Now You See MeRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.5