Movies
Ratings
240
A SeparationRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5