Titles you rated
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0