Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.0
- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.0
Hello! My LadyRated ★ 2.5- Rainbow RomanceRated ★ 2.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.0