Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5
CarolRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5