Movies
Ratings
107
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
DerangedRated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0