Movies
Ratings
154
The Name of the RoseRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
The HoursRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 3.5
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
Mute WitnessRated ★ 3.5
FargoRated ★ 4.5
Velvet GoldmineRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5