Series
Ratings
11- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 1.5
Tokyo GhoulRated ★ 1.0
Slam DunkRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0