Titles you rated
Tune in for LoveRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0