Series
Ratings
127
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
12 Signs of LoveRated ★ 2.5
Hanoi BrideRated ★ 2.5- My Lovely FamilyRated ★ 3.0
Queen of AhyunRated ★ 3.0
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 3.0
PresidentRated ★ 2.5- Chosun PoliceRated ★ 3.5
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 3.5
Glass SlippersRated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 3.5
Road No. 1Rated ★ 3.5
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5