Movies
Ratings
102
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Going by the BookRated ★ 2.5- The CureRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
Super Size MeRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
KnowingRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0