Titles you rated
Riding a Wave with YouRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0- Highway FamilyRated ★ 5.0
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 4.5- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 1.5
If OnlyRated ★ 2.0
Twilight GangstersRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 1.0
The Invisible ManRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.0