Movies
Ratings
283
The Face ReaderRated ★ 3.0
Heaven's SoldiersRated ★ 3.0
RushRated ★ 4.0
Japan SinksRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Doll MasterRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The Warring StatesRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 3.0
TroubleshooterRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.0