Movies
Ratings
126
John WickRated ★ 1.5
American SniperRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Kick the MoonRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0