Movies
Ratings
1755
FrankensteinRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The DiscoveryRated ★ 2.0
DownsizingRated ★ 2.5
BossRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
While We're YoungRated ★ 3.5- Only God Knows EverythingRated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 1.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
The Power of the DogRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0- HITRated ★ 0.5